ICS Calendar - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
pl: Wtyczka %sICS Calendar%s wymaga albo rozszerzenia PHP cURL, albo %s ustawienia PHP, które ma być włączone. Zaktualizuj ustawienia w pliku %s lub skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych, aby uzyskać pomoc.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
pl: Witryna korzysta obecnie z ustawienia strefy czasowej opartej na przesunięciu UTC.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
pl: Może to powodować błędy wyświetlania czasu w %s wtyczki w lokalizacjach, które obserwują czas letni.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
pl: Prosimy %szmiejenie ustawienia strefy czasowej%s do najbliższej lokalizacji, w tej samej strefie czasowej, aby uzyskać odpowiedni czas wyświetlania.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
pl: Więcej informacji na ten temat można znaleźć w dokumentacji %sPHP%s.

en: Cleared %s cached calendar(s).
pl: Wyczyszczone %s kalendarzy w pamięci podręcznej.

en: No cached calendars were found.
pl: Nie znaleziono kalendarzy w pamięci podręcznej.

en: Show/hide all
pl: Pokaż/ukryj wszystko

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
pl: Nie można pobrać pliku ICS lub był pusty. Sprawdź, czy adres URL jest poprawny i sprawdź konfigurację php.ini, aby sprawdzić, czy cURL lub allow_url_fopen jest dostępna. Jeśli spacje są używane do rozdzielenia wielu adresów URL, możesz również spróbować użyć znaku potoku. Adres URL, którego dotyczy problem:

en: Ends
pl: Koniec

en: Hide past events
pl: Ukryj minione wydarzenia

en: Show past events
pl: Pokaż wydarzenia które były już

en: Click for more...
pl: Kliknij, aby do coś więcej...

en: Cancelled
pl: Anulowane

en: Recurring event
pl: Wydarzenie cykliczne

en: Recurs every %s years
pl: Powtarza się co %s lat

en: Recurs yearly
pl: Powtarza się co roku

en: Recurs every %s months
pl: Powtarza się co %s miesięcy

en: Recurs monthly
pl: Powtarza się co miesiąc

en: Recurs every %s weeks
pl: Powtarza się co %s tygodnie

en: Recurs weekly
pl: Powtarza się co tydzień

en: Recurs every %s days
pl: Powtarza się co %s dni

en: Recurs daily
pl: Powtarza się codziennie

en: Add ICS Calendar
pl: Dodawanie kalendarza ics

en: Basic Shortcode Example
pl: Podstawowy przykład krótkiego kodu

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
pl: Aby wstawić kalendarz ics na stronie, użyj następującego formatu shortcode, zastępując tekst zawierający wszystkie limity adresem URL pliku danych. Dostępnych jest wiele dodatkowych opcji dostosowywania. Szczegółowe informacje można znaleźć w Podręczniku użytkownika.

en: System Report
pl: Raport systemu

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
pl: Skopiuj poniższy tekst i dołącz go do wiadomości podczas wysyłania wiadomości e-mail do pomocy technicznej.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
pl: Prosimy również o dołącz krótki kod kalendarza ICS dokładnie tak, jak został wprowadzony na stronie, której dotyczy problem.

en: User Guide
pl: Podręcznik użytkownika

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
pl: Nasz kompletny podręcznik użytkownika jest już dostępny z pełnym tłumaczeniem na dziesiątki języków na naszej stronie internetowej:

en: Support
pl: Wsparcie

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
pl: Aby uzyskać pomoc, wyślij wiadomość e-mail %s lub skorzystaj z forów pomocy technicznej %sWordPress%s.

en: Additional Resources
pl: Dodatkowe zasoby

en: ICS documentation and tools:
pl: Dokumentacja i narzędzia ICS:

en: ICS Parser at GitHub
pl: ICS Parser w: GitHub

en: iCal Validator
pl: Walidator iCal

en: Recurrence Rule Tester
pl: Tester reguł cyklu

en: Miscellaneous reference and tools:
pl: Różne odniesienia i narzędzia:

en: HTML Color Picker
pl: Selektor kolorów HTML

en: Unix Timestamp Converter
pl: Konwerter sygnatury czasjednej Unix

en: Upgrade to PRO!
pl: Uaktualnij do PRO!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
pl: Funkcje obejmują dodatkowe widoki (miesiąc z paskiem bocznym, rok z paskiem bocznym, widżet paska bocznego i widok siatki harmonogramu konferencji), Kreator kalendarzy z funkcją zapisywania do pełnego zarządzania ustawieniami kalendarza bez ręcznej edycji shortcode, opcje konfiguratora, aby łatwo modyfikować wygląd kalendarza, zaawansowane funkcje, takie jak wyrażenia regularne i wiele więcej! Odwiedź %s, aby dowiedzieć się więcej.

en: Thank You!
pl: Dziękujemy!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
pl: Ta wtyczka jest darmowa. Jeśli okaże się, że jest to wartość, z zadowoleniem przyjmujemy twoją darowiznę (sugerowaną kwotę: US $ 9), aby pomóc w finansowaniu przyszłego rozwoju lub uzyskać zaawansowane funkcje wersji %sPRO%s za jedyne US $ 29 / rok.

en: Make a Donation
pl: Wesprzyj

en: Go PRO!
pl: Idź PRO!

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Clear Cached Calendar Data
pl: Wyczyść dane kalendarza w pamięci podręcznej

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
pl: Spowoduje to natychmiastowe wyczyszczenie wszystkich istniejących danych kalendarza w pamięci podręcznej (przeczyszczanie stanów przejściowych), zmuszając WordPress do przeładowania wszystkich kalendarzy przy następnym ich wyświetleniu. Buforowanie zostanie wznowione tak jak poprzednio.

en: No events found.
pl: Nie znaleziono wydarzeń.

en: All Day
pl: Cały dzień

en: No events.
pl: Brak zdarzeń.

en: No additional events this month.
pl: Brak dodatkowych wydarzeń w tym miesiącu.

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: This week
pl: W tym tygodniu

en: Next week
pl: Następny tydzień

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: ICS Calendar
pl: Kalendarz ICS

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
pl: Osadź kanał informacyjny iCal (ICS) na żywo przy użyciu krótkiego kodu.
