ICS Calendar - en to nl_NL translation catalogue (58 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
nl_NL: De %sICS Calendar%s plugin vereist dat de PHP cURL-extensies of de %s PHP-instelling worden ingeschakeld. Werk de instellingen in uw %s bestand bij of neem contact op met uw hostingprovider voor hulp.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
nl_NL: Uw site gebruikt momenteel een op UTC-offset gebaseerde tijdzone-instelling.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
nl_NL: Dit kan tijdweergavefouten veroorzaken in de %s-plug-in op locaties die de zomertijd observeren.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
nl_NL: Wijzig %s uw tijdzone-instelling%s naar de stad die het dichtst bij uw locatie ligt, in dezelfde tijdzone, voor een goede tijdweergave.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
nl_NL: Zie de %sPHP-documentatie%s voor meer informatie over dit probleem.

en: Cleared %s cached calendar(s).
nl_NL: Gewist %s in de cache opgeslagen agenda('s).

en: No cached calendars were found.
nl_NL: Er zijn geen agenda's in de cache gevonden.

en: Show/hide all
nl_NL: Alles weergeven/verbergen

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
nl_NL: ICS-bestand kon niet worden opgehaald of was leeg. Controleer of de URL correct is en controleer uw php.ini-configuratie om te controleren of cURL of allow_url_fopen beschikbaar is. Als u spaties gebruikt om meerdere URL's af te bakenen, u in plaats daarvan ook proberen het pipeteken te gebruiken. Getroffen URL:

en: Ends
nl_NL: Eindigt

en: Hide past events
nl_NL: Verberg verlopen evenementen

en: Show past events
nl_NL: Toon oudere evenementen

en: Click for more...
nl_NL: Klik voor meer...

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Recurring event
nl_NL: Terugkerende gebeurtenis

en: Recurs every %s years
nl_NL: Komt om de %s jaar terug

en: Recurs yearly
nl_NL: Komt jaarlijks terug

en: Recurs every %s months
nl_NL: Komt elke %s maanden terug

en: Recurs monthly
nl_NL: Komt maandelijks terug

en: Recurs every %s weeks
nl_NL: Komt elke %s weken terug

en: Recurs weekly
nl_NL: Komt wekelijks terug

en: Recurs every %s days
nl_NL: Komt elke %s dagen terug

en: Recurs daily
nl_NL: Komt dagelijks terug

en: Add ICS Calendar
nl_NL: ICS-agenda

en: Basic Shortcode Example
nl_NL: Voorbeeld van basic shortcode

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
nl_NL: Als u een ICS-agenda in een pagina wilt invoegen, gebruikt u de volgende shortcode-indeling en vervangt u de tekst met alle hoofdletters door de FEED-URL. Er zijn veel extra aanpassingsopties beschikbaar. Raadpleeg de gebruikershandleiding voor meer informatie.

en: System Report
nl_NL: Systeemrapport

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
nl_NL: Kopieer de volgende tekst en neem deze op in uw bericht wanneer u ondersteuning e-mailt.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
nl_NL: Voeg ook de ICS Calendar shortcode precies toe zoals u deze op de betreffende pagina hebt ingevoerd.

en: User Guide
nl_NL: Gebruikershandleiding

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
nl_NL: Onze complete gebruikershandleiding is nu beschikbaar met volledige vertaling in tientallen talen op onze website:

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
nl_NL: Voor ondersteuning u een e-mail sturen naar %s of gebruik maken van de %sWordPress Support Forums%s.

en: Additional Resources
nl_NL: Aanvullende hulpbronnen

en: ICS documentation and tools:
nl_NL: ICS documentatie en tools:

en: ICS Parser at GitHub
nl_NL: ICS Parser bij GitHub

en: iCal Validator
nl_NL: iCal-validator

en: Recurrence Rule Tester
nl_NL: Herhalingsregeltester

en: Miscellaneous reference and tools:
nl_NL: Diverse referenties en hulpmiddelen:

en: HTML Color Picker
nl_NL: HTML-kleurkiezer

en: Unix Timestamp Converter
nl_NL: Unix Tijdstempel Converter

en: Upgrade to PRO!
nl_NL: Upgrade naar PRO!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
nl_NL: Functies omvatten extra weergaven (maand-met-zijbalk, jaar-met-zijbalk, zijbalkwidget en rasterweergave van vergaderschema), een Agendabouwer met opslagfunctie voor volledig beheer van agenda-instellingen zonder de shortcode handmatig te bewerken, Customizer-opties om het uiterlijk van de agenda eenvoudig te wijzigen, geavanceerde functies zoals reguliere expressies en meer! Bezoek %s voor meer informatie.

en: Thank You!
nl_NL: Bedankt!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
nl_NL: Deze plugin is gratis te gebruiken. Als u het van waarde vindt, verwelkomen we uw donatie (voorgesteld bedrag: US $ 9), om toekomstige ontwikkeling te helpen financieren, of om de geavanceerde functies van de %sPRO-versie te krijgen%s voor slechts US $ 29 / jaar.

en: Make a Donation
nl_NL: Doe een donatie

en: Go PRO!
nl_NL: Ga PRO!

en: Utilities
nl_NL: Opties

en: Clear Cached Calendar Data
nl_NL: Agendagegevens in cache wissen

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
nl_NL: Dit zal onmiddellijk alle bestaande agendagegevens in de cache wissen (transiënten wissen), waardoor WordPress wordt gedwongen om alle agenda's opnieuw te laden de volgende keer dat ze worden bekeken. Caching wordt dan hervat zoals voorheen.

en: No events found.
nl_NL: Geen evenementen gevonden.

en: All Day
nl_NL: De hele dag

en: No events.
nl_NL: Geen gebeurtenissen.

en: No additional events this month.
nl_NL: Geen extra evenementen deze maand.

en: Last week
nl_NL: Afgelopen week

en: This week
nl_NL: Deze week

en: Next week
nl_NL: Volgende week

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
nl_NL: Sluit een live-update van iCal (ICS) feed in elke pagina in met behulp van een shortcode.
