ICS Calendar - en to lv_LV translation catalogue (59 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
lv_LV: Spraudnim %sICS kalendārs%s nepieciešams vai nu PHP CURL paplašinājums, vai %s PHP iestatījums. Lūdzu, atjauniniet iestatījumus savā %s vai sazinieties ar viesošanas pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu palīdzību.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
lv_LV: Jūsu vietne pašlaik izmanto UTC nobīdes laika joslas iestatījumu.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
lv_LV: Tas var radīt laika displeja kļūdas %s vietās, kas ievēro vasaras laiku.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
lv_LV: Lūdzu%s mainiet savu laika joslas iestatījumu%s uz pilsētu, kas atrodas vistuvāk jūsu atrašanās vietai, tajā pašā laika joslā, lai pareizi parādītu laiku.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
lv_LV: Papildinformāciju par %s skatiet %s papildinformāciju par šo problēmu.

en: Cleared %s cached calendar(s).
lv_LV: Notīrīts %s kešotais(ie) kalendārs(i).

en: No cached calendars were found.
lv_LV: Netika atrasts neviens kešatmiņā saglabāts kalendārs.

en: Show/hide all
lv_LV: Rādīt/paslēpt visu

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
lv_LV: ICS failu nevarēja izgūt vai tas bija tukšs. Lūdzu, pārbaudiet, vai URL ir pareizs, un pārbaudiet php .ini konfigurāciju, lai pārbaudītu, vai ir pieejams allow_url_fopen vai url. Ja izmantojat atstarpes, lai norobežotu vairākus vietrāžus URL, iespējams, vēlēsieties arī mēģināt izmantot caurules rakstzīmi. Ietekmētais URL:

en: Ends
lv_LV: Beidzas

en: Hide past events
lv_LV: Paslēpt pagātnes notikumus

en: Show past events
lv_LV: Rādīt pagātnes notikumus

en: Click for more...
lv_LV: Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk...

en: Cancelled
lv_LV: Atcelts

en: Recurring event
lv_LV: Periodisks notikums

en: Recurs every %s years
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %s gadiem

en: Recurs yearly
lv_LV: Atkārtojas katru gadu

en: Recurs every %s months
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %s mēnešiem

en: Recurs monthly
lv_LV: Atkārtojas katru mēnesi

en: Recurs every %s weeks
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %s nedēļām

en: Recurs weekly
lv_LV: Atkārtojas katru nedēļu

en: Recurs every %s days
lv_LV: Atkārtojas ik pēc %s dienām

en: Recurs daily
lv_LV: Atkārtojas katru dienu

en: Add ICS Calendar
lv_LV: Pievienot ICS kalendāru

en: Basic Shortcode Example
lv_LV: Pamata īsā koda piemērs

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
lv_LV: Lai lapā ievietotu ICS kalendāru, izmantojiet šādu saīsinātā koda formātu, aizstājot visu sākumburtu tekstu ar plūsmas URL. Ir pieejamas daudzas papildu pielāgošanas opcijas. Sīkāku informāciju skatiet lietotāja rokasgrāmatā.

en: System Report
lv_LV: Sistēmas atskaite

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
lv_LV: Lūdzu, nokopējiet šo tekstu un iekļaujiet to savā ziņojumā, nosūtot e-pasta ziņojumu atbalsta dienestu.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
lv_LV: Lūdzu, iekļaujiet arī ICS kalendāra īso kodu tieši tā, kā esat ievadījis ietekmētajā lapā.

en: User Guide
lv_LV: Lietotāja pamācība

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
lv_LV: Mūsu pilna lietotāja rokasgrāmata tagad ir pieejama ar pilnu tulkojumu desmitiem valodās mūsu mājas lapā:

en: Support
lv_LV: Atbalsts

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
lv_LV: Lai saņemtu atbalstu, lūdzu%s nosūtiet e-pastu %s vai izmantojiet %s.

en: Additional Resources
lv_LV: Papildu resursi

en: ICS documentation and tools:
lv_LV: ICS dokumentācija un rīki:

en: ICS Parser at GitHub
lv_LV: ICS parsētājs GitHub

en: iCal Validator
lv_LV: iCal validators

en: Recurrence Rule Tester
lv_LV: Atkārtošanās kārtulas pārbaudītājs

en: Miscellaneous reference and tools:
lv_LV: Dažādi uzziņas un rīki:

en: HTML Color Picker
lv_LV: HTML krāsu izvēle

en: Unix Timestamp Converter
lv_LV: Unix laikspiedola pārveidotājs

en: Upgrade to PRO!
lv_LV: Jauniniet uz PRO!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
lv_LV: Līdzekļi ietver papildu skatus (mēnesi ar sānjoslu, gadu ar sānjoslu, sānjoslas logrīku un konferenču grafika režģa skatu), kalendāra veidotāju ar saglabāšanas funkciju kalendāra iestatījumu pilnīgai pārvaldībai, manuāli neautorģiski neveiktu īso kodu, pielāgotāja opcijas, lai viegli modificētu kalendāra izskatu, papildu funkcijas, piemēram, parastās izteiksmes, un daudz ko citu! Apmeklējiet %s, lai uzzinātu vairāk.

en: Thank You!
lv_LV: Paldies!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
lv_LV: Šo spraudni var izmantot bez maksas. Ja jūs atradīsiet, ka tas ir vērtīgs, mēs atzinīgi vērtējam jūsu ziedojumu (ieteiktā summa: USD 9), lai palīdzētu finansēt turpmāko attīstību vai iegūtu %sPRO versijas%s uzlabotās funkcijas tikai par USD 29 gadā.

en: Make a Donation
lv_LV: Ziedojuma sveiciet

en: Go PRO!
lv_LV: Ej PRO!

en: Utilities
lv_LV: Utilītas

en: Clear Cached Calendar Data
lv_LV: Notīrīt kešotos kalendāra datus

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
lv_LV: Tas nekavējoties nodzēsīs visus esošos kešatmiņā saglabātos kalendāra datus (iztīriet pagaidu datus), liekot WordPress pārlādēt visus kalendārus nākamajā skatīšanas reizē. Kešdarīšana pēc tam atsāksies kā līdz šim.

en: No events found.
lv_LV: Nav atrasts neviens notikums.

en: All Day
lv_LV: Visu dienu

en: No events.
lv_LV: Nav notikumu.

en: No additional events this month.
lv_LV: Šomēnes nav papildu notikumu.

en: Last week
lv_LV: Viņnedēļ

en: This week
lv_LV: Šonedēļ

en: Next week
lv_LV: Nākamā nedēļa

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: ICS Calendar
lv_LV: ICS kalendārs

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
lv_LV: Ieguliet tiešraides atjaunināšanas iCal (ICS) plūsmu jebkurā lapā, izmantojot īso kodu.
