ICS Calendar - en to lt_LT translation catalogue (59 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
lt_LT: %sICS kalendorius%s įskiepiai reikalauja arba PHP cURL plėtinius, arba %s PHP parametras turi būti įjungtas. Atnaujinkite %s failo parametrus arba kreipkitės pagalbos į savo prieglobos paslaugų teikėją.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
lt_LT: Jūsų svetainė šiuo metu naudoja UTC poslinkiu pagrįstą laiko juostos parametrą.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
lt_LT: Tai gali sukelti laiko rodymo klaidas %s papildinyje vietose, kuriose laikomasi vasaros/ žiemos laiko.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
lt_LT: Prašome %skeisti laiko juostos nustatymą%s į artimiausią miestą, tuo pačiu laiko juostą, kad būtų rodomas tinkamas laikas.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
lt_LT: Papildomos informacijos šiuo klausimu ieškokite %sPHP dokumentacijoje%s.

en: Cleared %s cached calendar(s).
lt_LT: Išvalytas %s talpykloje laikomas (-i) kalendorius (-ai).

en: No cached calendars were found.
lt_LT: Talpykloje laikomų kalendorių nerasta.

en: Show/hide all
lt_LT: Rodyti / slėpti viską

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
lt_LT: Nepavyko nuskaityti ICS failo arba jis buvo tuščias. Prašome patikrinti URL yra teisingas, ir patikrinkite savo php.ini konfigūraciją, kad patikrintumėte, ar yra CURL arba allow_url_fopen. Jei naudojate tarpus keliems URL atskirti, taip pat galite pabandyti naudoti vamzdžio simbolį. Paveiktas URL:

en: Ends
lt_LT: Baigiasi

en: Hide past events
lt_LT: Slėpti ankstesnius įvykius

en: Show past events
lt_LT: Rodyti ankstesnius įvykius

en: Click for more...
lt_LT: Spustelėkite, jei norite gauti daugiau...

en: Cancelled
lt_LT: Atšaukta

en: Recurring event
lt_LT: Pasikartojantis įvykis

en: Recurs every %s years
lt_LT: Kartojasi kas %s metus

en: Recurs yearly
lt_LT: Kartojasi kasmet

en: Recurs every %s months
lt_LT: Kartojasi kas %s mėnesius

en: Recurs monthly
lt_LT: Kartojasi kas mėnesį

en: Recurs every %s weeks
lt_LT: Kartojasi kas %s savaites

en: Recurs weekly
lt_LT: Kartojasi kas savaitę

en: Recurs every %s days
lt_LT: Kartojasi kas %s dienas

en: Recurs daily
lt_LT: Kartojasi kasdien

en: Add ICS Calendar
lt_LT: Įtraukti ICS kalendorių

en: Basic Shortcode Example
lt_LT: Pagrindinio trumpojo kodo pavyzdys

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
lt_LT: Norėdami įterpti ICS kalendorių į puslapį, naudokite šį trumpojo kodo formatą, pakeisdami "all-caps" tekstą informacijos santraukos URL. Yra daug papildomų tinkinimo parinkčių. Išsamesnės informacijos ieškokite vartotojo vadove.

en: System Report
lt_LT: Sistemos ataskaita

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
lt_LT: Nukopijuokite šį tekstą ir įtraukite jį į savo pranešimą, kai siunčiate palaikymą el. paštu.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
lt_LT: Taip pat įtraukite ICS kalendoriaus trumpąjį kodą tiksliai taip, kaip jį įvedėte paveiktame puslapyje.

en: User Guide
lt_LT: Naudotojo žinynas

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
lt_LT: Mūsų pilnas vartotojo vadovas dabar yra prieinamas su pilnu vertimu į dešimtis kalbų mūsų svetainėje:

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
lt_LT: Jei reikia pagalbos, rašykite el. paštu %s arba naudokite %sWordPress palaikymo forumus%s.

en: Additional Resources
lt_LT: Papildomi ištekliai

en: ICS documentation and tools:
lt_LT: ICS dokumentacija ir įrankiai:

en: ICS Parser at GitHub
lt_LT: ICS analizatorius "GitHub"

en: iCal Validator
lt_LT: iCal validatorius

en: Recurrence Rule Tester
lt_LT: Pasikartojimo taisyklės testeris

en: Miscellaneous reference and tools:
lt_LT: Įvairios nuorodos ir įrankiai:

en: HTML Color Picker
lt_LT: HTML spalvų parinkiklis

en: Unix Timestamp Converter
lt_LT: Unix laiko žymos keitiklis

en: Upgrade to PRO!
lt_LT: Atnaujinkite į PRO!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
lt_LT: Funkcijos apima papildomus rodinius (mėnesio su šonine juosta, metų su šonine juosta, šoninės juostos valdiklį ir konferencijų tvarkaraščio tinklelio rodinį), kalendoriaus daryklę su įrašymo funkcija, skirtą visiškai valdyti kalendoriaus parametrus neautomatiniu būdu neredaguojant trumpojo kodo, pritaikymo parinktis, kad būtų galima lengvai modifikuoti kalendoriaus išvaizdą, pažangias funkcijas, pvz., įprastas išraiškas, ir dar daugiau! Aplankykite %s sužinoti daugiau.

en: Thank You!
lt_LT: Ačiū!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
lt_LT: Šis įskiepis yra nemokamas. Jei pastebėsite, kad jis yra vertingas, mes sveikiname jūsų donorystę (siūloma suma: 9 JAV doleriai), kad padėtume finansuoti būsimą plėtrą, arba gautume pažangias %sPRO versijos funkcijas%s tik už 29 USD per metus.

en: Make a Donation
lt_LT: Padarykite donorystę

en: Go PRO!
lt_LT: Eiti PRO!

en: Utilities
lt_LT: Įrankiai

en: Clear Cached Calendar Data
lt_LT: Valyti talpykloje laikomos talpyklos kalendoriaus duomenis

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
lt_LT: Tai iš karto išvalys visus esamus talpyklinius kalendoriaus duomenis (išvalys laikinus duomenis), priversdami "WordPress" iš naujo įkelti visus kalendorius kitą kartą, kai jie bus peržiūrėti. Kaupimas talpykloje bus tęsiamas kaip anksčiau.

en: No events found.
lt_LT: Įvykių nerasta.

en: All Day
lt_LT: Visą Dieną

en: No events.
lt_LT: Nėra įvykių.

en: No additional events this month.
lt_LT: Jokių papildomų renginių šį mėnesį.

en: Last week
lt_LT: Paskutinė savaitė

en: This week
lt_LT: Šią savaitę

en: Next week
lt_LT: Kita savaitę

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: ICS Calendar
lt_LT: ICS kalendorius

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
lt_LT: Įdėkite tiesioginio atnaujinimo "iCal" (ICS) informacijos santrauką į bet kurį puslapį naudodami trumpąjį kodą.
