ICS Calendar - en to hu_HU translation catalogue (58 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
hu_HU: A %sICS naptár%s plugin igényel vagy a PHP cURL kiterjesztések, vagy a %s PHP beállítást kell bekapcsolni. Kérjük, frissítse a beállításokat a %s fájlt, vagy forduljon a tárhelyszolgáltató segítségért.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
hu_HU: A webhely jelenleg UTC-eltoláson alapuló időzónát használ.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
hu_HU: Ez időmegjelenítési hibákat okozhat a %s olyan helyeken, amelyek megfigyelik a nyári időszámítást.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
hu_HU: Kérjük%s az időzóna beállítását%s a tartózkodási helyéhez legközelebb eső városba, ugyanabban az időzónában, a megfelelő időmegjelenítés érdekében.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
hu_HU: A problémával kapcsolatos további php további információkért látogasson el az %sPHP dokumentációjában%s.

en: Cleared %s cached calendar(s).
hu_HU: Törölt %s gyorsítótárazott naptár(ok).

en: No cached calendars were found.
hu_HU: Nem találtak gyorsítótárazott naptárakat.

en: Show/hide all
hu_HU: Az összes megjelenítése/elrejtése

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
hu_HU: Az ICS-fájl nem olvasható be, vagy üres. Kérjük, ellenőrizze URL helyes, és ellenőrizze a php.ini konfiguráció ellenőrzésére vagy cURL vagy allow_url_fopen áll rendelkezésre. Ha szóközöket használ több URL-karakter elhatárolódására, akkor érdemes lehet inkább a csőkaraktert használni. Érintett URL:Affected URL:

en: Ends
hu_HU: Vége

en: Hide past events
hu_HU: Múltbeli események elrejtése

en: Show past events
hu_HU: Elmúlt események megjelenítése

en: Click for more...
hu_HU: Kattintson a további ...

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: Recurring event
hu_HU: Ismétlődő esemény

en: Recurs every %s years
hu_HU: Ismétlődik minden %s évben

en: Recurs yearly
hu_HU: Évente ismétlődik

en: Recurs every %s months
hu_HU: Ismétlődik minden %s hónapban

en: Recurs monthly
hu_HU: Havonta ismétlődik

en: Recurs every %s weeks
hu_HU: Ismétlődik minden %s héten

en: Recurs weekly
hu_HU: Hetente ismétlődik

en: Recurs every %s days
hu_HU: Ismétlődik minden %s napon

en: Recurs daily
hu_HU: Naponta ismétlődik

en: Add ICS Calendar
hu_HU: ICS-Naptár

en: Basic Shortcode Example
hu_HU: Példa egyszerű shortcode-kódra

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
hu_HU: Ha ICS-naptárt szeretne beilleszteni egy oldalra, használja a következő rövid kódformátumot, és cserélje ki az összes nagybetűs szöveget a hírcsatorna URL-címére. Számos további testreszabási lehetőség áll rendelkezésre. A részletekért kérjük, olvassa el a Felhasználói útmutatót.

en: System Report
hu_HU: Rendszerjelentés

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
hu_HU: Kérjük, másolja a következő szöveget, és vegye fel az üzenetbe, amikor e-mailt küld a támogatásnak.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
hu_HU: Kérjük, adja meg az ICS naptár rövidkódját is pontosan úgy, ahogy az érintett oldalon beírta.

en: User Guide
hu_HU: Felhasználói kézikönyv

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
hu_HU: Teljes felhasználói útmutatónk már elérhető teljes fordítással több tucat nyelvre honlapunkon:

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
hu_HU: A támogatásért kérjük, %s e-mailt, vagy használja a %sWordPress támogatási fórumokat%s.

en: Additional Resources
hu_HU: További források

en: ICS documentation and tools:
hu_HU: ICS dokumentáció és eszközök:

en: ICS Parser at GitHub
hu_HU: ICS-Naptár

en: iCal Validator
hu_HU: iCal érvényesítő

en: Recurrence Rule Tester
hu_HU: Ismétlődési szabálytesztelő

en: Miscellaneous reference and tools:
hu_HU: Egyéb hivatkozások és eszközök:

en: HTML Color Picker
hu_HU: HTML színválasztó

en: Unix Timestamp Converter
hu_HU: Unix időbélyeg konverter

en: Upgrade to PRO!
hu_HU: Frissítsen PRO-ra!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
hu_HU: Funkciók közé tartozik a további nézetek (hónap-with-sidebar, év-with-sidebar widget, és a konferencia ütemezése rács nézet), a Naptár Builder mentési funkció teljes kezelése naptár beállítások nélkül manuálisan szerkeszti a shortcode, Testreszabó lehetőségek könnyen módosíthatja a naptár megjelenését, fejlett funkciók, mint a reguláris kifejezések, és így tovább! Látogasson %s, hogy többet tudjon meg.

en: Thank You!
hu_HU: Köszönjük!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
hu_HU: Ez a plugin ingyenesen használható. Ha úgy találja, hogy értékes, üdvözöljük az adomány (javasolt összeg: US $ 9), hogy segítsen finanszírozni a jövőbeli fejlesztés, vagy kap a fejlett funkciók a %sPRO változat%s mindössze US $ 29/year.

en: Make a Donation
hu_HU: Készíts egy adományt

en: Go PRO!
hu_HU: Menj PRO!

en: Utilities
hu_HU: Segédprogramok

en: Clear Cached Calendar Data
hu_HU: Gyorsítótárazott naptáradatok törlése

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
hu_HU: Ez azonnal törli az összes meglévő gyorsítótárazott naptáradatot (tranzienseket töröl), arra kényszerítve a WordPress-t, hogy a következő megtekintéskor töltse újra az összes naptárat. A caching ezután folytatódik, mint korábban.

en: No events found.
hu_HU: Nem található esemény.

en: All Day
hu_HU: Egész nap

en: No events.
hu_HU: Nincsenek események.

en: No additional events this month.
hu_HU: Ebben a hónapban nincs további esemény.

en: Last week
hu_HU: Múlt héten

en: This week
hu_HU: Ezen a héten

en: Next week
hu_HU: Következő héten

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
hu_HU: Beágyaz egy élő frissítő iCal (ICS) betáplálást bármelyik oldalon egy rövid kód használatával.
