ICS Calendar - en to et_EE translation catalogue (59 entries)

en: The %sICS Calendar%s plugin requires either the PHP cURL extensions, or the %s PHP setting to be turned on. Please update the settings in your %s file or contact your hosting provider for assistance.
et_EE: %sICS-i kalendri%s plugin nõuab kas PHP cURL-i laienduste või %s PHP sätte sisselülitamist. Värskendage oma %s faili seadeid või pöörduge abi saamiseks oma hostiteenuse pakkuja poole.

en: Your site is currently using a UTC offset-based timezone setting.
et_EE: Teie sait kasutab praegu UTC nihkepõhist ajavööndisätet.

en: This can produce time display errors in the %s plugin in locations that observe Daylight Saving Time.
et_EE: See võib tekitada ajakuva tõrkeid %s lisandmoodulis kohtades, mis jälgivad suveaega.

en: Please %schange your timezone setting%s to the city nearest your location, in the same timezone, for proper time display.
et_EE: Palun %s muutke oma ajavööndi sätet%s sobivaks ajavööndiks lähimasse linna, mis asub samas ajavööndis.

en: See the %sPHP documentation%s for additional information on this issue.
et_EE: Lisateavet selle probleemi kohta leiate %sPHP dokumentatsioonist%s.

en: Cleared %s cached calendar(s).
et_EE: Tühjendatud %s vahemällu talletatud kalender(id).

en: No cached calendars were found.
et_EE: Vahemällu talletatud kalendreid ei leitud.

en: Show/hide all
et_EE: Näita/peida kõik

en: ICS file could not be retrieved or was empty. Please verify URL is correct, and check your php.ini configuration to verify either cURL or allow_url_fopen is available. If you are using spaces to delimit multiple URLs, you may also wish to try using the pipe character instead. Affected URL:
et_EE: ICS-faili ei saanud tuua või see oli tühi. Veenduge, et URL on õige, ja kontrollige oma php.ini konfiguratsiooni, et kontrollida, kas cURL või allow_url_fopen on saadaval. Kui kasutate tühikuid mitme URL-i piiritlemiseks, võite proovida selle asemel kasutada ka torumärki. Mõjutatud URL:

en: Ends
et_EE: Lõpeb

en: Hide past events
et_EE: Peida varasemad sündmused

en: Show past events
et_EE: Näita varasemaid sündmusi

en: Click for more...
et_EE: Klõpsake lisateabe saamiseks...

en: Cancelled
et_EE: Tühistatud

en: Recurring event
et_EE: Korduv sündmus

en: Recurs every %s years
et_EE: Kordub iga %s aasta järel

en: Recurs yearly
et_EE: Kordub igal aastal

en: Recurs every %s months
et_EE: Kordub iga %s kuu järel

en: Recurs monthly
et_EE: Kordub igakuiselt

en: Recurs every %s weeks
et_EE: Kordub iga %s nädala järel

en: Recurs weekly
et_EE: Kordub iga nädal

en: Recurs every %s days
et_EE: Kordub iga %s päeva järel

en: Recurs daily
et_EE: Kordub iga päev

en: Add ICS Calendar
et_EE: ICS-kalendri lisamine

en: Basic Shortcode Example
et_EE: Põhiline lühikoodi näide

en: To insert an ICS calendar in a page, use the following shortcode format, replacing the all-caps text with your feed URL. Many additional customization options are available. Please see the User Guide for details.
et_EE: ICS-kalendri lisamiseks lehele kasutage järgmist lühikoodivormingut, asendades kõik suurtähed kanali URL-iga. Saadaval on palju täiendavaid kohandamissuvandeid. Üksikasjalikumat teavet leiate kasutusjuhendist.

en: System Report
et_EE: Süsteemi aruanne

en: Please copy the following text and include it in your message when emailing support.
et_EE: Kopeerige järgmine tekst ja lisage see oma sõnumisse toe meiliga saatmisel.

en: Also please include the ICS Calendar shortcode exactly as you have it entered on the affected page.
et_EE: Samuti lisage ICS-i kalendri lühikood täpselt nii, nagu see on mõjutatud lehele sisestatud.

en: User Guide
et_EE: Kasutusjuhend

en: Our complete user guide is now available with full translation into dozens of languages on our website:
et_EE: Meie täielik kasutusjuhend on nüüd saadaval täieliku tõlkega kümnetesse keeltesse meie veebisaidil:

en: Support
et_EE: Tugi

en: For support please email %s or use the %sWordPress Support Forums%s.
et_EE: Toe saamiseks saatke %s e-kiri või kasutage %sWordPressi tugifoorumeid%s.

en: Additional Resources
et_EE: Täiendavad ressursid

en: ICS documentation and tools:
et_EE: ICS dokumentatsioon ja tööriistad:

en: ICS Parser at GitHub
et_EE: ICS Parser GitHubis

en: iCal Validator
et_EE: iCali valideerija

en: Recurrence Rule Tester
et_EE: Kordusreegli tester

en: Miscellaneous reference and tools:
et_EE: Mitmesugused viited ja tööriistad:

en: HTML Color Picker
et_EE: HTML-värvivalija

en: Unix Timestamp Converter
et_EE: Unix ajatempli muundur

en: Upgrade to PRO!
et_EE: Uuenda PRO!-ks!

en: Features include additional views (month-with-sidebar, year-with-sidebar, sidebar widget, and conference schedule grid view), a Calendar Builder with save feature for full management of calendar settings without manually editing the shortcode, Customizer options to easily modify the calendar&rsquo;s appearance, advanced features like regular expressions, and more! Visit %s to learn more.
et_EE: Funktsioonide hulka kuuluvad lisavaated (kuu koos külgribaga, aasta külgribaga, külgriba vidin ja konverentsi ajakava ruudustiku vaade), kalendrikoosturi salvestusfunktsioon kalendrisätete täielikuks haldamiseks ilma lühikoodi käsitsi redigeerimata, Kohandaja suvandid kalendri ilme hõlpsaks muutmiseks, täpsemad funktsioonid (nt regulaaravaldised jne! Lisateabe saamiseks külastage %s.

en: Thank You!
et_EE: Aitäh!

en: This plugin is free to use. If you find it to be of value, we welcome your donation (suggested amount: US $9), to help fund future development, or get the advanced features of the %sPRO version%s for just US $29/year.
et_EE: See plugin on tasuta kasutamiseks. Kui leiate, et see on väärtuslik, tervitame teie annetust (soovitatav summa: 9 USA dollarit), et aidata rahastada tulevast arengut või saada %sPRO versiooni täiustatud funktsioone%s ainult 29 USA dollari eest aastas.

en: Make a Donation
et_EE: Tee annetus

en: Go PRO!
et_EE: Mine PRO!

en: Utilities
et_EE: Tööriistad

en: Clear Cached Calendar Data
et_EE: Tühjenda vahemällu talletatud kalendriandmed

en: This will immediately clear all existing cached calendar data (purge transients), forcing WordPress to reload all calendars the next time they are viewed. Caching will then resume as before.
et_EE: See kustutab kohe kõik olemasolevad vahemällu salvestatud kalendriandmed (puhastage möödujad), sundides WordPressi järgmisel vaatamisel kõik kalendrid uuesti laadima. Vahemällu salvestamine jätkub nagu varemgi.

en: No events found.
et_EE: Sündmusi ei leitud.

en: All Day
et_EE: Kogu päev

en: No events.
et_EE: Ei mingeid sündmusi.

en: No additional events this month.
et_EE: Sel kuul lisaüritusi ei ole.

en: Last week
et_EE: Eelmisel nädalal

en: This week
et_EE: Sel nädalal

en: Next week
et_EE: Järgmisel nädalal

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: ICS Calendar
et_EE: ICS kalender

note: Description of the plugin/theme
en: Embed a live updating iCal (ICS) feed in any page using a shortcode.
et_EE: Manustage reaalajas värskendamise iCali (ICS) kanal mis tahes lehele lühikoodi abil.
